• Domů
  • Podmínky užívání

Podmínky užívání

Úvodní ustanovení

Vítejte na naší webové stránce esthe-dent.cz, která je věnována estetické dentální péči. Tento dokument stanovuje podmínky, za kterých můžete využívat naši stránku a poskytované informace. Používání webových stránek esthe-dent.cz je podmíněno vaším souhlasem s těmito podmínkami. V případě, že s některým z ustanovení nesouhlasíte, nejste oprávněni naše stránky využívat. Vlastníkem a provozovatelem webové stránky je pan Jaroslav Novák s adresou Obilní trh 9, 602 00 Brno-střed, Česká republika a jeho kontakt je možný prostřednictvím emailu [email protected].

Používání obsahu stránky

Obsah naší stránky, včetně textů, grafiky, obrázků, a dalších materiálů, je chráněn autorským právem. Je určen výhradně k osobnímu nekomerčnímu použití. Jakékoliv kopírování, šíření, vysílání, zpřístupňování třetím osobám bez předchozího písemného souhlasu majitele webu je zakázáno. Ochrana obsahu se vztahuje i na veškeré loga, ochranné známky a služební značky vlastněné majitelem stránky nebo třetími stranami.

Ochrana osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás důležitá. Všechny informace ohledně zpracování vašich osobních dat jsou uvedeny v naší Zásadách ochrany osobních údajů, které jsou součástí těchto podmínek užívání. Údaje, které nám poskytnete při používání našich služeb, jsou zpracovávány v souladu s platnými právními předpisy a nebude s nimi nakládáno v rozporu s těmito předpisy.

Změny podmínek

Vlastník webových stránek si vyhrazuje právo kdykoliv upravit nebo změnit tyto podmínky užívání. Je vaší odpovědností pravidelně procházet tyto podmínky a ujistit se, že s nimi nadále souhlasíte. Vaše další používání stránky po provedení změn těchto podmínek znamená váš souhlas s aktuální verzí podmínek.

Vyloučení záruky a omezení odpovědnosti

Ačkoliv je kladen důraz na aktuálnost a přesnost poskytovaných informací, vlastník stránky nezaručuje jejich úplnost nebo přesnost. Stránka a veškeré informace jsou poskytovány "tak jak jsou" a "jak jsou dostupné" bez jakékoliv záruky. Vlastník webu neodpovídá za přímé, nepřímé, speciální, následné, nebo jakékoliv jiné škody vzniklé v důsledku použití tohoto webu nebo na základě důvěry v informace zde uvedené.

Jaroslav Novák

Jaroslav Novák

Napsat komentář