• Domů
  • Jak celokeramické fazety mohou změnit váš úsměv

Jak celokeramické fazety mohou změnit váš úsměv

Jak celokeramické fazety mohou změnit váš úsměv

Uvod do světa celokeramických fazet

Nejdříve si dovolte představit, co jsou to vlastně celokeramické fazety. Jde o tenké plátky keramiky, které se připevňují na přední stranu zubu a zakryjí tak všechny nevzhlednosti. Keramické fazety jsou skvělým řešením pro ty, kteří si chtějí rychle a efektivně vylepšit úsměv. Až do teď jste možná měli pocit, že jste odsouzeni ke krátkým návštěvám u zubního lékaře, které ve výsledku přinesou jen malé výsledky. Ale teď, díky celokeramickým fazetám, může váš zubní lékař dosáhnout velmi výrazného zlepšení vašeho úsměvu za jedinou návštěvu.

Mýty a pravda o celokeramických fazetách

Jedním z největších mýtů, které obklopují celokeramické fazety, je názor, že jsou nějakým způsobem škodlivé pro vaše zdraví. To je naprostá blbost. Fazety jsou vyrobené z biokompatibilní keramiky, která je zcela bezpečná pro vaše tělo. Navíc keramické fazety jsou velmi odolné a můžete jimi žít normální život, aniž byste si museli dělat starosti o to, že by se mohly poškodit nebo uvolnit.

Proces připojení celokeramických fazet

Samotný proces připojení keramiky k zubu je velmi jednoduchý a rychlý. Nejdříve se zub lehce obruší, aby byl dostatek prostoru pro fasetu. Pak se fazeta připevní na zub pomocí speciálního lepidla. Lepidlo se poté zatvrdí pomocí speciálního světla, což zajistí, že fazeta bude pevně spojena se zubem. Celý proces trvá jen několik minut a je zcela bezbolestný.

Výhody a nevýhody celokeramických fazet

Jako všechno na světě, i celokeramické fazety mají své výhody a nevýhody. Hlavní výhodou je samozřejmě skvělý výsledek, který dosáhnete za velmi krátkou dobu. Díky fazetám budete mít úsměv, o kterém jste vždy snili. Další výhodou je, že fazety jsou velmi odolné, takže si nemusíte dělat starosti o to, že by se mohly poškodit nebo uvolnit.

Moje osobní zkušenost s celokeramickými fazetami

Žilo se mi spokojeně, ale nějaký ten úsměv jsem měla vždycky pro problém. Při smíchu jsem si skoro automaticky zakrývala ústa, abych lidem kolem neukázala svoji "kolekci" nepravidelných a mírně bytelnějších zubů. Taky jsem se snažila předejít jakémukoli zapojení do rodinných fotek, obávajíc se jakoby "zkazit" tu pěknou fotku svým divokým úsměvem. Jednoho dne, po několika hodinách trávených na internetu hledáním řešení pro můj problém, jsem narazila na informace o celokeramických fazetách. Zdály se být přesně to, co potřebuji. Po konzultaci se svým zubním lékařem jsme se rozhodli, že to zkusíme a, máte to vědět, bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, jaké jsem kdy udělala. Rozdíl byl okamžitý a dramatický. Můj úsměv byl najednou bílý, rovný a krásný. Nemohu ani popsat, jak se mi zvýšila sebevědomí. Nyní se nebojím se smát nahlas a být středem pozornosti. Celokeramické fazety mi doslova změnily život.

Od toho dne se svým rozhodnutím nijak nelituji a doporučuji je každému, kdo má podobné obavy z úsměvu, jaké jsem měla já. Díky celokeramickým fazetám mám opravdu něco, na co se hodně na dnešní svátek všech úsměvů můžu upřímně usmívat. A víte co je na tom nejlepší? Že teď, když se usmívám, tak to vidí celý svět, protože už se nemusím bát ukázat svůj úsměv.

Iveta Novotná

Iveta Novotná

Napsat komentář